HAKKIMIZDA

Hırdavat sektörünün önde gelen ve güvenilir isimlerinden olan Nur Teknik Hırdavat,1981 yılında Makina Mühendisi Ekrem Çetinkaya tarafından “Nur Ticaret” ismi ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda küçük çaplı bir firmayken büyük bir gelişim göstererek hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş olup 1995 yılında ismini “Nur Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti.” olarak şirketleşmiştir. Nur Teknik Hırdavat Isparta Merkez' de olup 800 metrekarelik Satış ve Servis Mağazalarıyla halen burada ticari faaliyetine devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren hızla büyüyen bir firma olarak birinci öncülüğü daima dürüstlük üzerine olmuştur. Geldiğimiz güne dek büyümesini sürdüren şirket Türkiye’nin önde gelen markaları ile birlikte çalışmaktadır. Ürün yelpazesi çok geniş olan firma içinde 10.000’lerce çeşit barındırmaktadır. Verdiği hizmetlerle hırdavat sektörünün güvenilir firmalarından olan Nur Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti., Türkiye’nin dört bir yanına 10’larca marka başlığı altında 10.000’lerce ürün çeşidini pazarlamaktadır. Şu anda 2. kuşak yöneticileri Mehmet Çetinkaya ve Ahmet Çetinkaya kardeşlerin hizmetiyle devam etmektedir.


Mehmet Çetinkaya : 25.05.1980 yılında Isparta' da doğmuştur. İlk öğretimini Fevzi Paşa İlköğretim Okulunda, Lise öğretimini Gazi Lisesinde ve Üniversite Öğretimini Süleyman Demirel Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Ahmet Çetinkaya  : 31.07.1981 yılında Isparta' da doğmuştur. İlk öğretimini Fevzi Paşa İlköğretim Okulunda, Lise öğretimini Anadolu Lisesinde ve Üniversite Öğretimini Akdeniz Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olarak tamamlamıştır.